O mně

Jan Štindl

Profesionální přístup, lidskost, ochota, kombinace kreativity a spolehlivosti, pečlivost, kvalita zpracování… To vše řekli klienti o práci se mnou. 

Jak pracuji

Ať už jde o video, animaci nebo voiceover každý kousek mé práce je originál, který přesně sedí vašim požadavkům. 

Kvalita před kvantitou

Ke své tvorbě přistupuji s pečlivostí a profesionalitou. Upřednostňuji kvalitu práce před množstvím. Mým cílem je odevzdat práci, která naplní vaše očekávání.

Profesionalita + empatie

Dokážu analyzovat vaše potřeby, naslouchat a vyhodnotit, co přesně potřebujete a tím dobře zacílit na vašeho potenciálního klienta.

Nejsem na to sám

Za poslední roky jsem vybudoval síť profesionálních spolupracovníků, na které se mohu spolehnout a kteří mi pomáhají výsledné dílo dotáhnout k dokonalé spokojenosti mých klientů.

Tak šel čas…

2008

Přes svou zálibu ve filmové technice jsem se během studia Mendelovy univerzity v Brně dostal do televizního studia, které hledalo střihače pro komerční videa svých klientů.

2010

Podílel jsem se na velkých projektech zahraničních značek jako Volkswagen, Allianz či ABB. Potkal jsem mnoho profesionálů z oblasti televizní branže a hodně se od nich naučil.

2012

Dobré reference na mou práci mě posunuly do dalšího brněnského studia, kde jsem zodpovídal za celkovou postprodukci a střih motoristického pořadu 102 oktanů a snowboardového magazínu 360 stupňů.

2013

Začátek charitativní spolupráce s Papežskými misijními díly cestou do Ugandy. V dalších letech následovaly cesty do Bangladéše a Mexika, ze kterých vznikly dokumentární filmy.

2015

S rodinou jsem se rozhodl pro návrat do rodného kraje na Jesenicku. Vybudoval jsem samostatné studio schopné kompletní video produkce, které svou činností přesahuje hranice regionu.

— Teď když už mě znáte trochu víc…

Pojďme spolupracovat

let praxe v oboru

hotových projektů

klientů